Předprázdninový článek

18. prosince 2012 v 17:32 | Pealia |  O snílkovi
Úterý.

V pátek jsem byla na Hobitovi. Jsem nadšená. Nemám k tomu filmu slov, celý víkend jsem škemrala, abych mohla jet znovu, tentokrát však na 2D s titulky. Stále si prozpěvuji Misty mountains nebo Song for a lonely mountain. Kdo jste to ještě neviděl, běžte. Stojí to zato.

Far over the misty mountains cold!

Tak nějak se nám blíží Vánoce. Popravdě, netěším se. Nemám je ráda, každý rok místo veselé, šťastné a pohodové nálady zažívám pravý opak. A je jedno, jestli sníh na ulicích leží, nebo neleží, jestli je výzdoba, nebo není. A ani tu ráda nemám. Co se mnou bude?
Nemám ještě ani všechny dárky.

Mám rozečtené tři knížky. Stále A dance with dragons, nově však Fantóma opery od Gastona Lerouxe a Studii v šarlatové od Arthura Conana Doylea. Je to vítáný oddech od ASOIAF. Navíc v češtině a v papírové verzi z knižnice. Je to nezvyk :D
Posledních pár dní se snažím číst skoro vždy, když mám čas. Sice nečtu tak rychle jako Klaudia, ale hlavně, že čtu (Neboj se! Já si Wind in the willows určitě přečtu).

Mám rozdívaný Hellsing. Stále a stále. Ještě pár dílů. Nemám moc náladu.

Přes Vánoce mám v plánu čtivo. Anime. seriály. Filmy. Kreslení. Spánek. Nebudu muset nic dělat do školy. Nic, žádné učení. Snad jediný důvod, proč se těším na Vánoce. Ale pak následuje velké množství písemek. To je nemilé, nemilé... Ale je to nejdřív za čtrnáct dní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Klaudia Klaudia | 18. prosince 2012 v 17:36 | Reagovat

Nečtu tak rychle jako Klaudia- o tom by sa dalo polemizovať, hej? Budú to najkrajšie Vianoce v tvojom živote... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama