Listopad 2012

Nadpis

16. listopadu 2012 v 22:39 | Pealia |  O snílkovi
Další týden je za námi. A relativně to uběhlo.

Poslední dva týdny mají celkem vysoké tempo, utíká to neuvěřitelně rychle, v pondělí si řeknu, že je teprve začátek týdne a ani se nenaději a už je poslední den týdne pracovního. A ani mi to tak nepřijde. Chodím na gympl již třetím měsícem. Zdá se mi, jako bych tam už chodila léta a ty lidi znala celý život. Jsme bezvadná skupina. Zatím. Všichni spolu vycházíme a pomalu se začínáme řadit do nové řady- od toho, komu jde učení ze všech nejlépe a komu naopak hůř. A světě div se, tady je mi celkem jedno, kde se nacházím. Splnila jsem si cíl- jsem na vysněné škole a teď se chci akorát udržet a mít ty známky celkem ucházející. A zatím se docela daří, samozřejmě je ještě hodně co zlepšovat.

Ono na tom psaní na klávesnici všemi deseti něco bude. Nejen že jsem se tak snažila psát pouze o hodinách, už tak píšu i normálně a přestávám si uvědomovat, že tak píšu, že nemačkám na klávesnici jak mi to vyjde.

Nádhera, zvlášť ta část cca od 1:12.

Ani nevím, co jsem celý týden dělala. Vážně nevím. Přijde mi, jako bych se celou dobu jen flákala a nic neudělala. No, možná na tom něco bude. Nedívala jsem se na žádný seriál ani film, moc nečetla. Co jsem dělala celých těch pět dní, co jsem se nemusela moc učit? Co jsem dělala?

Mám před sebou dva volné dny. Dva volné dny. Vlastně jeden a půl. Asi bych to měla využít k něčemu aspoň trochu inteligentnímu a nenechat si jej jen tak proplout mezi prsty a nenadávat v sobotu, že už je konec víkendu.

Honey, you should see me in a crown.
-Jim Moriarty, Sherlock

Roztržitá

11. listopadu 2012 v 20:27 | Pealia |  O snílkovi
Tento týden byl parádní.
Na čtvrtletí jsem si opravila nějaké známky a ač to zní zvláštně, moc jsem toho dělat nemusela. Takže jsem celá odpoledne strávila sledováním Sherlocka. Každý den, nad učením kolem hodiny a pak zbytek dne volno, lepší to být ani nemůže.

Perfecto ^^
Seriál se mi tak zalíbil :D Jen, co budu sledovat nadcházející týden?

Otázka: Jsem jediná, komu vadí podzim v jedenáctém měsíci? Holé stromy, chadno, mlha? Prý je to depresivní. Jsem jediná, kdo si myslí, že je to právě naopak? Mě se to moc líbí. Podzimní západy slunce jsou překrásné, rudé nebo rudožluté.
Stále mám rozečtený pátý díl Písně ledu a ohně. Tak dlouho mi to trvá. Je to senzační, tak proč nečtu? Asi jsem tak trochu víc líná a vymlouvám se, že nemám čas.
Celé týdny mi přijdou tak dlouhé a víkendy tak krátké. Jen co se v sobotu vzbudím, už si říkám, že se blíží konec víkendu. Je to tak vyčerpávající, nemohu se dočkat Vánočních prázdnin. Už aby byly. Chci měsíc nic nedělat, číst, sleodvat seriály, filmy, ležet v posteli, kreslit, dělat to, co mě baví.

You see, but you don't observe!
-Sherlock Holmes, Sherlock