Květen 2012

Relax

28. května 2012 v 16:40 | Pealia |  O snílkovi
Jak ráda se natáhnu na židli a upíjím svoje kakao. Je krásně teplé, příjemně hřeje. A chuť...

Kanáři jsou zvláštní stvoření. Strašně mi připomínají kuřata a slepice. Když je tma, zalezou si do klece a jdou spát. A nedělají to jen večer, ale i když je bouřka nebo před pršením a je zataženo. Spí. A když je po dešti a roztahuje se... Zase se vzbudí a jdou se najíst nebo ven. Jsou úžasní.

Zdá se mi, že čas nějak utíká. Za 24 pracovních dní je konec školního roku. Ještě před časem to bylo 42. A vůbec, před chvílí bylo 20.3. Jde to velmi rychle. Navíc stromy rychle opadaly.

I uklízení se může proměnit v něco, co začne bavit. Ale nejtěžší je se k tomu dopracovat. A tak, hurá do toho. Navíc pak všechno po odvedených povinnostech chutná lépe. U mě platí, že čím horší poslední hodina fyziky v pátek, tím líp chutná cesta domů, následně celý víkend.

Víte jaký je to pocit, když po měsících najdete odpověď? Dokonalý. Vzali mě na gympl.


Čisté

11. května 2012 v 19:38 | Pealia |  Štěky
Závidím dětem to, jak mají ještě svou dětskou mysl, bez problémů a nic je netrápí... Netrápí je deprese, větší strach, paranoia, zodpovědnost. Všechno je pro ně úplně jednoduché a všechno určitě bude dobré. Chci být malé dítě. Nemít téměř žádné problémy. Lidé Vás mají rádi, možná Vás napomenou ale pak je všechno jako předtím. Nemáte moc šancí udělat něco hodně špatného... Sice to má zase mnoho negativního, když jste malé dítě, ale ta jejich mysl je někdy obdivuhodná... A jakou mají fantazii...