Fight! But... For what?

18. ledna 2012 v 12:10 | Pealia |  O snílkovi
Sype se nám pololetí, už jen dva dny a je po všem. Samá písemka, všichni v okolí veselí jak hříbě na pastvě a já si chodím domů se špatnými náladami již přes týden. Zlá písemka střídá další, zlé zkoušení to druhé. A snažit se něco napravit... It's too late.

Iritují mě spolužáci, kteří viděli, že můj výkon nebyl nejlpší, dokonce na mě vidí, že mi není nejlíp, je mi až skoro k slzám a ještě se dokážou hloupě ptát, co jsem dostala. Štve mě, že mi lepší námka ujde o půl bodu, jeden, nebo dva. Já to vím, umím, sešity mám upravené, všecko. Dokonce si někdy najdu něco navíc, ale při písemce nebo zkoušení...

Vychází mi samé jedničky, až na matematiku a fyziku, kde mám průměr přes dva a půl. V zeměpise mám jedničku a dvojku, by mě zajímalo, co se z toho vyvrbí. Z dějepisu budeme ještě psát, tak se to bude jasné.

Co jsem? Hlupák, který si myslel, že na ten gympl má... Nemá. Citím se až trapně, že jsem vůbec řekla, že bych tam chtěla jít. Směšné. Možná se někteří chytají za hlavu, že doufám v naději.

Ve fyzice budeme psát, bude laborka, nechá mě prý vyzkoušet a vzala jsem si referát. Nechá mě? Nevím. Matika? Dnes jsme dostávali. Za čtyři. Letos moje první čtyřka, celkově druhá nebo třetí. Naštěstí mě to nechala psát znova, budu ráda za trojku. Už jen čekám, kdy mi řeknou, že na ten gympl oficiálně nemám a že bych se tam akorát trápila tak zůstanu tady.

Nemám na to, nemám. Byla jsem bláhová. Nechají mě projít, při ohledu na to, že jsem z naší školy jediná, která půjde na šestileté? Prosím, ať už je za čtrnáct dní. Po konci zkoušení a písemek na pololetí, vysvědčení a já mám jasno, jestli jsem dostala šanci nebo ji promrhala.

Prosím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klaudia Klaudia | Web | 18. ledna 2012 v 17:03 | Reagovat

Nezostaneš tam! Zo slovenčiny a matematiky budem mať 2 a sú to najdôležitejšie predmety, no a čo- a čo ty? Je to siedmy ročník, je polrok. Dostaneš sa na skvelú strednú a nik sa nebude starať o tvoju fyziku a matiku. Musíš sa pozbierať a snažiť sa- len dúfam, že školská z matiky bude za jedna, inak... Len vtedy by som mala šancu na jednotku. Ale dievča, aj ja som mala štvorku zo slovenčiny. Neprestávaj dúfať!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama