Do deníčku

22. října 2011 v 17:19 | Pealia |  O snílkovi
Dívám se přez okno a žaluzie na strom, který je naprosti domu.


↑ Na pohodové odpoledne. ↑

Předělala jsem si nástěnku. Dala jsem pryč diplomy a takové. Mám tam zaměření na umění a věci podporující důvěru v sebe, motta a jednu zajímavou otázku. A hlavně, věc, na kterou nesmím zapomínat a která mě podporuje a donutí mě na sobě makat - papíry na gympl. Udělala jsem si novej rozvrh. Průměrně si za rok udělám tak tři, né-li víc.

Jem úchylná na šátky a všelijaký náramky na rukách s prsteny a ještě na počmáraný ruce od propisek. Hrozně se mi to líbí, zrovna před pár dny jsem si koupila k narozeninám nový šátek. Když jsem si před pár dny napsala na ruku jméno a šla s tím spát, druhý den jsem ten nápis našla na ruce druhé.

Můj prsten z Pána prstenů, mi udělal pěný otisk. Nevermind! I tak ho miluju. (...Spoiler...) Být na místě Froda v hoře, kde bych ho měla zahodit... Tak to nedokážu. Vlastně, on to taky nedokázal. Dokázal to Glum vlastní blbostí. Trouba. Ne nadarmo se říká "Dávej bacha kam šlapeš."

Dodívala jsem Game of thrones. Geniální konec, geniálně vymyšleno, geniální všechno. Jen proč, proč musel jeden lord zemřít? Toho proradnýho malýho, blonďatýho parchanta, co nechává vyříznout jazyk jen tak ze zábavy, bych taky nechala před všema lidma, se přiznat k věcem, co nikdy neudělal a pak bych mu ještě navzdory prosbám jeho dcer usekla hlavu a tu bych si pověsila nad bránu.
Když nad tím tak přemýšlím, připomnělo mi to text písničky od Green day: "Ha ha you're death! I am so happy, ha ha you're death!"
Daenerys (Emilia Clarke) u popela byla... Dost zajímavá, takový nepopsatelný pocit to vyvolalo. Agghhhh, už aby byla druhá řada. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Jak se bude vyvýjet děj s Aryou (Maisie Willams) a jestli někdo toho hada Jeoffreya Baratheona (Jack Gleeson) zabije.

Prý pojedeme se školou na film Tři mušketýři. Byla jsem nadšená, málem jsem vyletěla z lavice, neboť jsem se těšila, jak se povede Orlando Bloomovi. Radost opadla, když jsem si vzpomněla, že hlavní roli dostal Logan Lerman (To snad né!) a Bloom je někde... daleko za.
Škoda, že je nulová šance, že by nás učitelka vzala na Dangerous method s Viggo Mortensenem, Kierou Knightley, Michaelem Frassbenderem a Vincentem Casselem. Jaká smůla.

Letmo jsem si všimla, že Miro Šmajda má nový klip. Má to dobrý nápad. Vsadím se, že tohle ti, co píšou bulvár, čekali. Snad třicet polonahých holek, tvrdej alkohol a drogy, Šmajda bez košile. Klip je černobílý, pěkná písnička a mě se to líbilo. Má neskutečně pěkný vlasy.

Pěkné dny plné sluníčka, přátel a nápadů přeji :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Klaudia Klaudia | Web | 23. října 2011 v 10:59 | Reagovat

Nechce sa mi učiť a bolí ma brucho... A veľa čítam.

2 Klaudia Klaudia | Web | 23. října 2011 v 16:48 | Reagovat

Jupíí :)

3 Izumi Izumi | Web | 25. října 2011 v 19:33 | Reagovat

To je ten film, hraje tam aj Jim Carrey
http://www.csfd.cz/film/236668-i-love-you-phillip-morris/
Aj mi pôjdeme zo školy v blízskej dobe do kina. Aj keď nepamätám sa na čo, no zasa nejaký kresťanský film určite X/ XD

4 Lyra Lyra | Web | 26. října 2011 v 17:02 | Reagovat

Wow:-D Tak to já takovou motivaci nikdy neměla:-D Já na školu docela dlabu..:-D Ale zase je pravda že nemám sebevědomí etc. A co je to ten seriál Game Of Thrones? Hra o trůny? Někde jsem o tom slyšela a pokud je to fakt tak dobrý jak říkáš, měla bych se na to kouknout.-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama